Languages
Aktuality

Už pomáhame pacientom

Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie (INCARE) je moderné zdravotnícke zariadenie zameriavajúce sa na skvalitnenie života pacientov, ktorí trpia ochoreniami srdca a kardiovaskulárneho aparátu.
Každého pacienta čaká individuálny prístup, špičková diagnostika a profylaktika, cielená rehabilitačná starostlivosť či optimalizovaná fyzioterapia. Od 1. júna 2016 INCARE ponúka komfortné liečebné pobyty zamerané na rehabilitáciu srdca a kardiovaskulárneho systému.

viac

Ambulantná diagnostika srdca

Diagnostika a profylaktika je už dostupná v INCARE pre všetkých klientov Zlatých kúpeľov od 1. júna 2016.
Ak ste náš pacient, poraďte sa so svojim ošetrujúcim lekárom v Turčianskych Tepliciach o možnostiach vyšetrenia vášho srdcovo-cievneho obehu. V ponuke sú tri úrovne vyšetrenia srdcovo-cievneho systému vrátane využitia najmodernejších diagnostických prístrojov, echokardiografie, biochemického vyšetrenia krvi na posúdenie kardiovaskulárnych rizikových faktorov, EKG a ďalších možností.

viac
Institute of Cardio Rehabilitation (INCARE) sídli v Turčianskych Tepliciach a je moderným zdravotníckym zariadením zameriavajúcim sa na cielenú individuálnu rehabilitáciu a skvalitnenie života pacientov s ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu.
Kontaktujte nás
Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s., SNP 519
039 12 Turčianske Teplice
+421 434 913 000